Škoda Cup 2012 - Slovensko - Nemecko - III. tretina

Slovensko - Nemecko 4:4 (1:2, 2:1, 1:1) po III. tretine, predlžuje sa

Škoda Cup 2012
Slovensko
Nemecko
III. tretina
BRATISLAVA 28. apríla (SITA) - Stav sobotňajšieho duelu slovenskej hokejovej reprezentácie na turnaji Škoda Cup 2012 v Bratislave proti Nemecku je po III. tretine 4:4 a nasleduje predĺženie. Nemci sa bez ohľadu na konečný výsledok stali víťazmi turnaja.
Zverenci tréner Vladimíra Vůjtka v bratislavskej Slovnaft aréne viedli už od druhej minúty, keď sa do streleckej listiny zapísal Michel Miklík. Potom však dva góly zaznamenal nemecký hokejista Reimer. V úvode druhej časti vyrovnal Marek Hovorka a o niekoľko minút neskôr poslal Slovákov do vedenia kapitán Šatan. Ešte pred druhou sirénou skompletizoval svoj hetrik Reimer a vyrovnal na 3:3. Slovensko sa ešte raz ujalo vedenia gól Surového v 45. min, ale tri minúty pred koncom upravil Akdag na 4:4.

Škoda Cup 2012 - sobota
Góly: 2. Michel Miklík (Kudroč, Tatar), 23. Marek Hovorka (Špirko, Cibák), 28. Šatan (Sersen, Surový), 45. Surový (L. Hudáček, P. Mikuš) - 8. Reimer (P. Gogulla, Schüle), 15. Reimer (Pietta, P. Gogulla), 36. Reimer (Krüger, P. Gogulla), 57. Akdag